Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informuję, iż:

  1. Administratorem  Pana/Pani danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Górnik” w Będzinie z siedziba przy ul. Siemońskiej 9, 42-503 Będzin

       Miejsce zbierania i przetwarzania danych osobowych:

       - Siedziba Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” ul. Siemońska 9, 42-503 Będzin

       - Punkt administracyjny w Sosnowcu przy ul. Braci Śniadeckich 2 / parter

       - Punkt administracyjny w Wojkowicach przy ul. Plaka 6E klatka I / piwnica

       - Punkt administracyjny w Dąbrowie Górniczej ul. Struga 7 / klatka pierwsza / parter/ tylna część budynku

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań statutowych.

  3. Dane będą udostępniane pracownikom oraz podmiotom świadczącym na rzecz Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” usługi związane z dostępem do danych osobowych. Mogą          być także udostępniane odpowiednim organom państwowym na ich żądanie na podstawie odpowiednich przepisów prawa.

  4. Nie przewiduje się aby dane osobowe były przekazywane do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej.

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania zadań, do których wykonania dokumenty są przeznaczone i zgodnie z przepisami              prawa powszechnie obowiązującego.

  6. Po dniu 25 maja 2018r. służyć będą również Pani/Panu prawa: dostępu do treści swoich danych oraz prawa do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,                  prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli                  przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Po dniu 25 maja 2018r. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących                    narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

  8. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z przepisów prawa jest obowiązkowe. W sytuacji dobrowolności podania danych osoby będą o tym fakcie informowane.

  9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani w formie profilowania.

W razie wątpliwości i pytań oraz wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Górnik” w Będzinie prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 15:00 pod numerem telefonu (32) 267-50-66 oraz na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Początek strony