Easy to starts

Dla lokatorów

Informator - harmonogramy prac, terminy odczytów liczników itp.

Informator dla lokatorów

Ogłoszenia

Forum Support

Ogłoszenia / Przetargi

Ogłoszenia o sprzedaży lokali, przetargi dla wykonawców

czytaj więcej

Great docs & support

Akty prawne, Regulaminy

Akty prawne oraz regulaminy do pobrania.

Akty prawne, Regulaminy/uchwały organów samorządowych

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Górnik” w celu poprawy komunikacji pomiędzy mieszkańcami, a Spółdzielnią udostępniła  moduł S_Net +. Jest to aplikacja mobilna na smartfony, przez którą będziecie Państwo otrzymywali informacje ze spółdzielni w zakresie remontów, awarii, przeglądów i innych zdarzeń. Oprócz tej możliwości w aplikacji będzie można podejrzeć wysokość opłat czy stan salda. Aplikację na smartfony z systemem android można pobrać ze Sklepu Play. Do logowania będą niezbędne: Kod firmy 357 (stały dla wszystkich), indywidualny login i hasło do logowania w E – Bok Spółdzielni.

Zachęcamy mieszkańców nie posiadających dostępu do E – Bok do kontaktu z działem czynszów (tel.: 32 762 64 39) w celu uzyskania loginu i pierwszego hasła do logowania. Aby uzyskać login i hasło należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Informator dla lokatorów i dostarczyć oryginał do siedziby Spółdzielni lub administracji osiedlowych.  

Wszystkich mieszkańców posiadających loginy i hasła dostępu do E – Bok zachęcamy do pobrania i logowania w aplikacji S_Net+.

Dostęp do aplikacji dla naszych mieszkańców nie jest dodatkowo płatny, natomiast posiadanie aplikacji przez mieszkańców będzie niosło obopólne korzyści. Im więcej mieszkańców będzie miało dostęp do aplikacji S_Net+ tym większy i skuteczniejszy będzie przepływ informacji. Uruchomienie wyżej opisanych funkcji planujemy od 15.10.2022 r.

SM Górnik

Pogotowie awaryjne

Informujemy, że uruchomiono telefony pogotowia awaryjnego, pod które mieszkańcy mogą dzwonić w razie wystąpienia awarii:

tel: 500 370 533  całodobowo
tel: 32 360 37 96 

Pod tymi numerami jest pełniony stały dyżur w dni wolne od pracy oraz w godzinach popołudniowych i nocnych

Początek strony